1% podatku

Informacje dla osób fizycznych

Kochani,
kolejny raz zwracamy się do Was z prośbą o przekazywanie 1% podatku na subkonto Wiktorii w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Dzięki Waszej hojności w zeszłym roku udało nam się zakupić nowy gorset do korekcji kręgosłupa (tym razem do noszenia w dzień), dostosować aparaty, z których Wika zaczęła wyrastać i wyremontować wózek, który jest codziennie mocno eksploatowany. W tym roku potrzeb również nie brakuje 🙂 Najważniejsza jest operacyjna stabilizacja kręgosłupa, która wyeliminuje niebezpieczne dla rdzenia i organów wewnętrznych skrzywienia i rotacje oraz zapewni komfort poruszania się w dorosłym życiu. Mamy nadzieję, że dzięki temu zabiegowi poprawi się również mobilność Wiki w aparatach.
Jeśli chcecie przekazać swój jeden procent również w tym roku, wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać numer KRS Fundacji (0000037904) i dopisać cel szczegółowy (3602 Wiktoria Kowalczyk), a Urząd Skarbowy przekaże pieniądze na konto Fundacji, gdzie zostaną zaksięgowane na subkonto Wiktorii.
Poniżej znajduje się wzór jak należy wypełnić PIT roczny w części dotyczącej przekazania 1% podatku.

Dziękujemy,
Rodzice

PIT_37_2018

Polecamy skorzystanie z programu do rozliczania PIT-ów rocznych, w którym jest już wpisany KRS Fundacji i wystarczy jedynie dopisać cel szczegółowy, czyli

3602 Wiktoria Kowalczyk

Autorem programu PIT FORMAT 2016 jest Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT – www.programy-format.pl